PLEIV CATOLICA-ROMANA DA LUMNEZIA

Cumbel-Peiden-Camuns-Tersnaus-Uors-Surcasti-Lumbrein-Surin-Vrin

Program:

 

Mesjamna, ils 17 da fenadur

 9:00 Lumbein: S. Messa en caplutta da Nossadunna.
         Mfp Lisabeth Capaul - Solèr      
         Mfp Fabian Casanova - Caduff

19:00 Cumbel: Rusari

 

Gievgia, ils 18 da fenadur

17:00 Lumbrein: Rusari

18:00 Vrin/S.Giusep: S. Messa.
          Mfp Dumeni ed Olimpia Caminada

19:00 Cumbel: Rusari


Venderdis, ils19 da fenadur

19:00 Cumbel: S. Messa.
         Mfp Josefina Collenberg-Caduff

 

Sonda, ils 20 da fenadur

19:00 Vrin: S. Messa dalla dumengia.
          Mfp Ciril Solèr

19:00 Cumbel: Rusari

 

Dumengia, ils 21 da fenadur

16. dumengia el ciclus annual
S. Onna, perdanonza a Surin

 9:15 Cumbel: Eucaristia dalla dumengia (sur Albert)
         Mfp Margreta Arpagaus-Cavegn
         Mfp Giusep Vieli-Candinas   

10:00 Surin: Eucaristia dalla fiasta da perdanonza (sur Dirk)
         Mfp Josefa Gartmann e Gion Franzestg
         Mfp Irma Casanova-Gartmann.
         Il Chor mischedau Vrin-Surin conta

10:30 Surcasti: Eucaristia dalla dumengia (sur Albert)
         Caudonn per Marcel Caduff
         Mfp Margreta Derungs-Capaul
         Mfp Anna Catrina Derungs-Capaul
         Ministrants: Fadrina ed Annica

17:00 Lumbrein: Rusari

19:00 Cumbel: Rusari

 

Gliendisdis, ils 22 da fenadur

S. Maria Madleina

 9:00 Uors/s.Carli: S. Messa

17:00 Lumbrein: Rusari

19:00 Cumbnel: Rusari

 

Mardis, ils 23 da fenadur

19:00 Cumbel: Rusari

 

Mesjamna, ils 24 da fenadur

 9:00 Lumbrein: S. Messa.
         Mfp Carmelia Collenberg

19:00 Cumbel: Rusari

 

Gievgia, ils 25 da fenadur

S. Giachen, apiestel

17:00 Lumbrein: Rusari

19:00 Cumbel: Rusari

19:00 Vrin: S. Messa. Mfp Pieder Solèr

 

Venderdis, ils 26 da fenadur

S. Gioahen e s. Onna

19:00 Cumbel: S. Messa

 

Sonda, ils 27 da fenadur

19:00 Cumbel: Rusari

19:00 Surin: Messa dalla dumengia (sur Dirk)

 

Dumengia, ils 28 da fenadur

17. dumengia el ciclus annual

 9:15 Tersnaus: Eucaristia dalla dumengia en
         honur da s. Apollinari e s. Maria Madleina,
         patruns baselgia da Tersnaus (sur Albert)
         Ministrants: Jessica e Julian

10:30 Cumbel: Eucaristia dalla dumengia (sur Albert)
         Caudonn per Berta Parpan-Moser
         Ministrans: Mauro e Daniel

 9:15 Vrin: Eucaristia dalla dumengia (sur Dirk)
         Mfp Sur Gion Martin Pelican
         Mfp Barclamiu ed Ursulina Caviezel-Caviezel
         Ministrants: Svenia e Lucas

10:45 Lumbrein: Eucaristia dalla dumengia (sur Dirk)
         Trentavel per Martha Casaulta-Candinas.
         Mfp Barla Turté Capeder-Casaulta
         Mfp Gieri Capaul-Caduff
         Ministrans. Alessandro e Marc

17:00 Lumbrein: Rusari

19:00 Cumbel: Rusari

 

Muort vacanzas resta il secretariat serraus naven
dils 24 da fenadur tochen ils 6 d’uost 2019.
Duront quei temps ed en cass urgents san ins
sevolver tier sur Dirk Jasinski, Lumbrein.
Tel: 081 931 11 63