PLEIV CATOLICA-ROMANA DA LUMNEZIA

Cumbel-Peiden-Camuns-Tersnaus-Uors-Surcasti-Lumbrein-Surin-Vrin

Program:

 

 Mardis, ils 21 da schaner

S. Nesa

17:00 Cumbel: Rusari

17:00 Vrin: S. Messa.
         Mfp Mierta e Josefa Caviezel

 

Mesjamna, ils 22 da schaner

S. Vintschegn

 9:00 Lumbrein: S. Messa.
         Mfp Giusep Fidel Capaul – Caminada

17:00 Cumbel: Rusari

 

Gievgia, ils 23 da schaner

17:00 Cumbel: Rusari

17:00 Lumbrein: Rusari

Venderdis, ils 24 da schaner

S. Francestg de Sales

17:00 Cumbel: S. Messa.
          Mfp Antonia Elvedi e Johanna Furger

 

Sonda, ils 25 da schaner

17:00 Cumbel: Rusari

17:00 Surin: S. Messa dalla dumengia.
         Mfp Mariuschla Gartmann

 

Dumengia, ils 26 da schaner

3. dumengia el ciclus annual

Unfrenda per la Caritas Grischuna

 9:15 Camuns. Eucaristia dalla dumengia (sur Albert)
         Mfp Giachen Martin Arpagaus – Alig
         Ministrant: Elia

10:30 Cumbel: Eucaristia dalla dumengia (sur Albert)
         Mfp Lorenz Fidel Caduff – Hossmann

 9:15 Vrin: Eucaristia dalla dumengia (sur Dirk)
         Mfp Sur Gion Caminada
         Mfp Valentina Caviezel – Pelican
         Ministrants: Svenia e Lucas

10:45 Lumbrein: Eucaristia dalla dumengia (sur Dirk)
         Mfp Balun Antoni Capaul
         Ministrants: Riccarda

17:00 Cumbel: Rusari

17:00 Lumbrein: Rusari

17:00 Vrin: Rusari

 

Gliendisdis, ils 27 da schaner

17:00 Cumbel. Rusari

17:00 Lumbrein: Rusari

 

Mardis, ils 28 da schaner

S. Tumasch d‘Aquin

17:00 Cumbel. Rusari

17:00 Vrin: S. Messa.

 

Mesjamna, ils 29 da schaner

 9:00 Lumbrein: S. Messa

17:00 Cumbel: Rusari

 

Gievgia, ils 30 da schaner

17:00 Cumbel: Rusari

17:00 Lumbrein: Rusari

 

Venderdis, ils 31 da schaner

S. Gion Bosco

17:00 Cumbel: S. Messa.
          Mfp Robert Elvedi

 

Sonda, igl 1. da fevrer

17:00 Cumbel: Rusari

17:00 Surin: Messa dalla dumengia cun
benedicziun dallas candeilas (sur Dirk)
Alla fin dalla messa benedicziun da s. Plasch

 

Dumengia, ils 2 da fevrer

Presentaziun da Niessegner (Nossadunna da candeilas)

Unfrenda per la missiun interna

 9:00 Cumbel: Eucaristia dalla dumengia
         cun benedicziun dallas candeilas (sur Dirk)
         Alla fin dalla messa benedicziun da s.Plasch

10:30 Tersnaus: Eucaristia dalla dumengia cun
         benedicziun dallas candeilas e paun da
         s. Gada (sur Dirk)
         Alla fin dalla messa benedicziun da s.Plasch
         Mfp Mariuschla e Richard Capaul-Derungs
         Ministrants: Julian e Jessica

 9:15 Vrin: Eucaristia dalla dumengia cun
         benedicziun dallas candeilas e processiun (sur Albert)
         Alla fin dalla messa benedicziun da s.Plasch e
         dil paun da s. Gada
         Mfp Jsidor e Hermina Alig – Casanova
         Ministrants: Nico e Levin

10:45 Lumbrein: Eucaristia dalla dumengia cun
         benedicziun dallas candeilas (sur Albert)
         Alla fin dalla messa benedicziun da s.Plasch
         Mfp Gion Valentin Solèr – Capaul
         Ministrant: Tamara

17:00 Cumbel: Rusari

17:00 Lumbrein: Rusari

17:00 Vrin: Rusari